Portfolio

Drużyna tworząca aplikacje mobilne


Lublin’39 – dziennik z walczącego miasta (AR)

Było takie miasto… Miasto zmęczone bombami, pełne ludzi, którzy zostali pozbawieni dachu nad głową. Ludzi, dla których nie było domem, lecz stało się namiastką schronienia. Miasto, gdzie krew płynęła ulicami, a młodzi ludzie ginęli na bruku.

We współpracy z stworzona dla IPN z Lublinie, stworzyliśmy aplikację dającą możliwość obejrzenia Lublina z perspektywy bombardowań, zniszczeń i obrony we wrześniu 1939 roku.

Dostępność: Android

Technologia Unity3dTechnologia Vuforia

 

Wooby - Edukacyjna kolorowanka 3d

Rozwiązanie VR Strzelnica w wirtualnej rzeczywistości (VR)

Pierwsza w Polsce strzelnica oparta na technologii wirtualnej rzeczywistości (VR) przeznaczona dla służb mundurowych. Użytkownik zamiast manipulatorów trzyma w ręku realną broń z urealnionym efektem celowania, odrzutu, czy zmiany magazynka. Projekt zakłada ćwiczenie strzelania do poruszające go się lub uciekającego celu w różnych warunkach atmosferycznych, w pomieszczaniach otwartych lub zamkniętych.

Dostępność: PC

Programowanie UnityTechnologia wirtualnej rzeczywistości - VR

 

Wooby – Edukacyjna kolorowanka 3d (AR)

Wooby wspiera rozwój zdolności manualnych Twojego dziecka. Pomaga Maluchowi ćwiczyć małą motorykę i koordynację ręka – oko z nowoczesnymi kolorowankami wykorzystującymi rozszerzoną rzeczywistość. Z dodatkiem darmowej aplikacji WoobyKids, dziecko będzie może obejrzeć pokolorowanego pupila w 3D. Zwierzak dzięki magicznej aplikacji nie tylko rusza się jak prawdziwy, ale też wydaje urocze dźwięki!

Szczegóły na stronie: woobykids.com

Dostępność: Android, iOS.

Technologia Unity3dTechnologia Vuforia

 

Wooby - Edukacyjna kolorowanka 3d

Przykład wyglądu aplikacji mobilnej na telefonie Führerschein 2018 – Theorie

Aplikacja do profesjonalnego przygotowania do państwowego egzaminu na prawo jazdy przeznaczona na rynek niemiecki. Pozwala na efektywnie przygotowanie we wszystkich kategoriach prawa jazdy (AM, A1, A2, A, B, C, C1, CE, D1, D, T, L und Mofas).

Dostępność: Android, iOS.

Technologia XamarinTechnologia ASP.NET

 


Wiadomości lokalne

Alikacja pozwalająca być na bieżąco z informacjami z Twojego miasta. Najważniejsze wiadomości, wydarzenia, imprezy, czy inwestycje. To wszystko w Twoim telefonie bez konieczności wchodzenia na stronę internetową. Aplikacja odtwarza materiały video oraz zawiera technologię automatycznego czytania streszczeń i artykułów (text2speech). Umożliwia również szybką konfigurację źródeł danych z podziałem na województwa oraz kategorie tematyczne.

Dostępność: Android, iOS.

Technologia XamarinTechnologia ASP.NET

 

Wiadomości lokalne

 


Przykład wyglądu aplikacji mobilnej na telefonie Testy na prawo jazdy 2018

Testy na prawo jazdy 2018 – to aktualna baza pytań na państwowy egzamin prawa jazdy obowiązująca we wszystkich Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego w Polsce.
Przeznaczona dla osób, które chcą szybko i skutecznie przygotować się do egzaminu Państwowego na wszystkie kategorie prawa jazdy (A, B, C, D ,T).

Dostępność: Android, iOS.

Technologia XamarinTechnologia ASP.NET

 


Więzy krwi – mobilny Escape Room (AR)

Gra dystrybuowana w formie franczyzy dla firm szkoleniowych oraz eventowych. Niezwykłe połączenie koncepcji escape room (pokoju zagadek, z którego użytkownik musi się uwolnić) z grą typu LARP (ang. live action role-playing – odmiana gry fabularnej rozgrywana na żywo). Z jednej strony gra obfituje w zagadki, wyzwania, czy ciekawe aktywności, a z drugiej strony oparta jest na angażującym scenariuszu fabularnym wspartym dedykowaną aplikacją (AR) i odgrywanym z podziałem na role.

W mobilny Escape Room możesz zagrać u nas w naszym biurze w Lublinie.

Dostępność: Android, iOS.

Technologia UnityTechnologia vuforiaTechnologia ASP.NET

 

Mobilny Escape Room - przykład jak wygląda gra

 


Przykład wyglądu aplikacji mobilnej na telefonie Mini-rozmówki EN/ESP

Aplikacja edukacyjna służąca do nauki słówek i zwrotów z języka angielskiego oraz hiszpańskiego. Użytkownik może skorzystać z dziesiątków praktycznych słówek i zwrotów pogrupowanych tematycznie oraz odsłuchać ich profesjonalną wymowę. Profesjonalny produkt przeznaczony dla klientów biznesowych.

Dostępność: Web, Android, iOS.

Technologia UnityTechnologia ASP.NET

 


Tak Lubię Makaron

Aplikacja mobilna o charakterze marketingowym, kóra odmierzy dla Ciebie czas gotowania makaronów z Makaroniarni Polmak oraz umożliwi Ci zatrzymanie go w momencie, w którym uznasz, że makaron jest ugotowany tak jak lubisz. Zapamięta go na przyszłość tak by kolejnym razem makaron wyszedł dokładnie tak samo.

Dostępność: iOS, Android.

Technologia Unity

 

Przykład aplikacji mobilnej dla firm na telefon

 


Aplikacja mobilna na telefon Pikabu

Aplikacja mobilna o charakterze marketingowym oparta na koncepcji zbierania pokemonów, przeznaczona dla użytkowników indywidualnych oraz sieci handlowych. Użytkownicy zbierają znaczniki rozlokowane geograficznie, które przekładają się na rabaty i promocje. Rozwiązanie wykorzystuje kamerę internetową oraz technologię rozszerzonej rzeczywistości (AR).

Dostępność: iOS, Android.

Programowanie UnityTechnologia vuforiaTechnologia ASP.NET

 


 

DamRob S.A. (AR)

Aplikacja marketingowa oparta na rozszerzonej rzeczywistości (AR) powiązana z katalogiem produktów. Elementy katalogu produktów stanowią markery, które w dedykowanej aplikacji pozwalają odtwarzać dodatkową treść w postaci opisów, animacji 3d, czy opcji produktowych.

Dostępność: iOS, Android.

Technologia UnityVuforia by Qualcomm

 

Aplikacja mobilna z rozszerzoną rzeczywistością AR wykorzystująca nowoczesne technologie

 


 

Gra edukacyjna na telefon - efactor - tworzymy takie gry Tesla Car

Gra edukacyjna, w której użytkownik wciela się w rolę stażysty w firmie produkującej samochody elektryczne Tesla. W ramach rozgrywki realizuje zadania i uczestniczy w projektach prowadzących do zaprojektowania nowego samochodu elektrycznego. Celem gry jest kształtowanie kompetencji kluczowych na rynku pracy. Ukończenie gry zajmuje 60-90 min, a po jej zakończeniu użytkownik otrzymuje automatyczny raport zawierający ocenę decyzji użytkownika pod kątem kompetencji oraz kryteriów wiedzy i umiejętności.

Dostępność: PC, iOS, Android.

Technologia UnitySkrypt php

 


 

Skillgen

System Skillgen to biblioteka gier kompetencyjnych dostępna na smartfony, tablety i komputery PC przeznaczona dla pracowników, managerów, sprzedawców oraz przedsiębiorców dostępna pod adresem: http://skillgen.eu. Zawiera ona zestaw gier fabularnych opartych o realne sytuacje problemowe, dostępnych w formule cross-platform. Po ukończeniu produktu użytkownik otrzymuje automatyczny raport zawierający perspektywę kompetencyjną, wiedzy i umiejętności oraz procesów.

Dostępność: PC, iOS, Android.

Programowanie UnitySkrypt php

 

Skillgen - połączanie rozrywki firmowej z grą kompetencyjną

 


 

Gra edukacyjna dla szkół dostępna poprzez przeglądarkę Gra o prąd

Gra multiplayer dotycząca branży energetycznej dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Dostępna jest przez przeglądarkę internetową pod adresem: http://www.graozel.pl. Użytkownik realizuje inwestycje w energię odnawialną stosownie do potencjału energetycznego regionu. Gra reprezentuje realne uwarunkowania województwa lubelskiego w zakresie ukształtowania terenu, dróg, miast, roślinności, parametrów atmosferycznych oraz potencjału odnawialnych źródeł energii.

Dostępność: iOS, Android.

Skrypt php

 


 

Wirtualna przebieralnia

Aplikacja pozwalająca na wirtualne przymierzenie ubrań w sklepie bez konieczności stania w kolejce do przebieralni. Rozwiązanie wykorzystuje technologię rozszerzonej rzeczywistości (AR) oraz technologię rozpoznawania ruchu (Kinect).

Dostępność: iOS, Android.

Technologia Unity
Aplikacja mobilna na telefon i tablet wykorzystująca nowoczesne technologie AR

 


 

Zaprojektowanie wizualizacji Gotania-Grody Czerwieńskie Wizualizacja Gotania-Grody Czerwieńskie

Wizualizacja Grodów Czerwieńskich wraz z wirtualną wycieczką po nich. Elementem projektu był również portal informacyjny z autorskim systemem zarządzania treścią (CMS).

Dostępność: PC.

Tworzeni gier na UnityTechnologia ASP.NET

 


 

DevHome symulator

Aplikacja umożliwiająca wizualizację budynku, umeblowanie oraz wirtualną wycieczkę po projektowanym budynku. Zastosowana technologia VR pozwala przenieść się do wnętrza, rozejrzeć się po nim oraz poczuć klimat domu, jeszcze przed jego wybudowaniem.

Dostępność: iOS, Android.

Technologia VR

 

Aplikacja mobilna wykorzystująca silnik gier VR